Show_PSD_Thumbnail_Adobe

احتمالا برای شما پیش آمده است که بخواهید فایلهای Psd خود را , تنها برای اطلاع پیدا کردن از محتویات آن باز کنید و حال اگر تعداد فایلها زیاد تر و حجم بیشتری داشته باشند مدت زمانی بیشتری را روی این مسئله وقت گذاشته اید . در این روش بسیار ساده شما با دو عمل کوچک خواهید توانست تصاویر خود را مثل دیگر پسوندهای تعریف شده ویندوز مانند Jpg و Gif به صورت thumbnails نمایش دهید و از محتویات آن اطلاع یابید . برای شروع ابتدا فایل زیر را دانلود کنید .

دانلود فایل

سپس فایل psicon.dll را به C:\Program Files\Common Files\Adobe\Shell انتقال دهید چنانچه ویندوز شما در درایوی دیگر قرار دارد با توجه به مسیر آن عمل کنید . اگر پوشه Shell در شاخه Adobe وجود نداشت آن را ایجاد کنید .

 psd1

سپس فایل Adobe.reg را در محلی استخراج یا به اصطلاح Extract کنید . سپس آن را Merge کنید یعنی برروی آن دابل کلیک کنید و برروی پیغام نمایش داده شده کلیک کنید .

 psd2

پس از این کار شما با انجام عملیات زیر می توایند نتیجه کار را مشاهده کنید. بدین ترتیب که با زدن کلیدهای Ctrl+Alt+Delete پنجره winodows Task manager را باز کنید سپس به تب Processes بروید و برروی Explorer راست کلیک کنید و از منو ظاهر شده گزینه End Process را انتخاب کنید .

 psd3

پس از اینکار به تب Applicatons باز گردید و بروی دکمه New Task کلیک کنید . سپس در کادر Create New Task و در بخش Open نام Explorer را تایپ کنید و بروی Ok کلیک کنید .

 psd4

حال شما براحتی می توانید فایل های Psd را به سادگی در ویندوز مشاهده کنید .اشتراک در شبکه هاي اجتماعي :

مطالب مرتبط با اين نوشته Related to this post