سرویس های نمایندگی خدمات شرکت بصورت متنوع و با شرایط مختلف ارائه می گردد.

به جهت اینکه ارائه خدمات به همکاران از اهمیت خاصی برخوردار است، ما رسیدگی به سوالات و مشکلات نمایندگان را در اولویت کار خود قرار داده ایم و سرویس های ویژه ای را برای آنها در نظر گرفته ایم.
استفاده از سرورهای قوی، تنظیمات امنیتی قابل قبول، پایداری مناسب (99%)، قابلیت Overselling و Subreseller تنها برخی از ویژگی های سرویس نمایندگان است.
همچنین از آنجایی که برخی نمایندگان نمی خواهند کسی متوجه شود که سرویس خود را از کجا تهیه کرده اند؛ SimaSite امکان مخفی ماندن سرویس را برایشان فراهم نموده است.

سرویس های نمایندگی ما به سه شکل انحصاری، حجمی و درصدی و در قالب هاستینگ لینوکس و ویندوز، ثبت دامنه و سرور مجازی ارائه می شود.

reseller-simasite

سرویس نمایندگی انحصاری:
در این حالت که مرحله اول آن با ارسال درخواست کتبی متقاضی صورت می گیرد و نیاز به موافقت کتبی مدیرعامل شرکت دارد؛ SimaSite کلیه امتیازات فروش خود در شهری که متقاضی فعالیت می کند را واگذار کرده و فقط به آن نظارت دارد.
نحوه کار در این روش اعتباری بوده و تسویه حساب در آخر هر ما صورت می پذیرد.

سرویس نمایندگی حجمی:
در این حالت متقاضی یکی از بسته های عمده سرویس که در سمت راست همین صفحه (منوی نمایندگی) وجود دارد را پیش خرید کرده و آنرا به هر شکلی که می خواهد بین مشتریان خود تقسیم و به فروش می رساند.

سرویس نمایندگی درصدی:
در این حالت متقاضی پس از تماس تلفنی با دفتر شرکت کد تخفیف از 15% تا 40% (بسته به میزان کارکرد) دریافت کرده و با استفاده از آن پورسانت بازار یابی و فروش دریافت می کند.

لطفاً جهت انتخاب سرویس مورد نیاز، به منوی نمایندگی در بالای همین صفحه مراجعه نمائید.