سرویس هایی که توسط شرکت سیما نت در اختیار کاربران قرار میگیرید تماماً از و کیفیت بالا و پشتیبانی مناسب برخوردار هستند با این وجود اگر همچنان شما تا 7 روز از سرویس های هاست و میزبانی وب ما راضی نباشید ، امکان بازگشت هزینه به طور کامل وجود دارد.

.

توجه : طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک(مشتری به مدت 7روز کاری از تاریخ تسلیم کالا به مصرف کننده (فروش کالا)حق انصراف دارد به محض استفاده از حق انصراف تامیین کننده باید بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ در یافتی را در اسرع وقت به مشتری مسترد کند /تهنه هزینه تحمیلی بر مصرف کننده هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد

.

این امکان با در نظر گرفتن “ضمانت بازگشت وجه” این اطمینان را به تمامی کاربران میدهد که همواره مطابق میل خود از سرویس های میزبانی وب این شرکت استفاده نمایند.

.

در نتیجه هیچ گاه کاربران این شرکت بدلیل پرداخت سالانه یا چند ساله هزینه سرویس، ملزم به استفاده از خدمات این شرکت نخواهند بود.


.

سرویس های مشمول

تمامی سرویس های زیر مشمول “ضمانت بازگشت هزینه” می باشند:

تمامی کاربران سرویس های میزبانی وب این شرکت در هر زمان دلخواه مجاز به انصراف از سرویس خریداری شده هستند.

هاست لینوکس حرفه ای

.


شرایط استفاده از ضمانت بازگشت هزینه :

– پیش از 7 روز از زمان تهیه سرویس:

در صورتی که پیش از 7 روز از تاریخ خرید سرویس تقاضای انصراف خود را به واحد “فروش و مالی” شرکت تقدیم فرمایید، کل مبلغ پرداختی (بدون کسر هیچ گونه کارمزد) به حساب معرفی شده شما بازگشت داده خواهد شد.

.

– پس از 7 روز از زمان تهیه سرویس:

در صورتی که پس از 7 روز از تاریخ خرید سرویس تقاضای انصراف خود را به واحد “فروش و مالی” شرکت تقدیم فرمایید، مبلغ پرداختی شما پس از کسر هزینه تعداد روزهای استفاده شده (بدون کسر هیچ گونه کارمزد اضافه) به حساب معرفی شده شما بازگشت داده خواهد شد.

.

تبصره: کاربرانی که یک مرتبه از ضمانت بازگشت هزینه در مدت 7 روز (بازگشت کامل) استفاده نمایند، قادر به استفاده مجدد از این امکان برای سرویس مشابه نخواهند بود. بطور مثال اگر کاربری از سرویس میزبانی وب لینوکس استفاده نموده و در مدت 7 روز درخواست بازگشت کل مبلغ پرداختی داشته باشد، در صورتی که در آینده سرویس میزبانی وب لینوکس دیگری تهیه نماید، امکان بازگشت کل مبلغ در مدت 7 روز مهیا نخواهد بود. با این حال همچنان امکان بازگشت اعتبار باقیمانده سرویس بر اساس تعداد روزهای باقیمانده وجود خواهد داشت.

.

مراحل و شرایط بازگشت وجه به حساب کاربران بدین شرح می باشد:

  • درخواست بازگشت وجه لازم است بوسیله ثبت درخواست در واحد فروش و مالی ارایه گردد.
  • بازگشت وجه به حساب بانکی که به نام مالک ناحیه کاربری باشد قابل انجام است.
  • در صورتی که تمایل به بازگشت وجه به حساب بانکی به نام شخص دیگری دارید، لازم است مدارک زیر علاوه بر درخواست اولیه ارایه گردد.

1) تصویر کارت ملی یا شناسنامه مالک ناحیه کاربری
2) درخواست کتبی بشرح زیر:

اینجانب ………… فرزند ………… با شماره ملی ………… درخواست بازگشت مبلغ ………… ریال واریزی در تاریخ ………… از طریق ………… به شماره تراکنش ………… به کارت بانکی/حساب بانک ………… به شماره ………… بنام آقای ………… دارم./
امضاء:
تاریخ:

لازم به توضیح است درخواست فوق باید بصورت دستی (و نه الکترونیکی) امضا گردد و تصویر آن جهت انجام مراحل لازم ارایه گردد.

  • بازگشت وجه به شماره حساب بانک های ملت، ملی و سامان بدون کسر هیچگونه کارمزد و در اسرع وقت صورت خواهد گرفت.
  • بازگشت وجه به کارت عابربانک یا حساب سایر بانک ها با کارمزد مشخص همراه است.
  • بازگشت وجه به کارت هایی که به شبکه شتاب متصل نیستند یا حساب های بانکی غیر متمرکز قابل انجام نیست.