آیا به دنبال کار حرفه ای و اختصاصی هستید ؟ پس باید در تمام امور متفاوت باشید . قالب ایمیل اختصاصی برای کسب و کار باعث می شود تا مشتریان به کار و حرفه ای بودن شما توجه بیشتری داشته باشند

با توجه به محدودیت های نمایش قالب های ایمیل در سرویس های مختلف Gmail، YAHOO mail و سایر سرویس ها و برنامه های مدیریت ایمیل ها طراحی قالب های ایمیل نیاز به تخصص و دانش کافی جهت سازگاری در مرورگرها و سرویس های مختلف را خواهد داشت.

قالب های زیر به صورت خام می باشد و پس از سفارش و دریافت بنر ما به صورت PSD طراحی و برای شما ارسال شده و پس از تایید نهایی مراحل کدنویسی و تست صحت نمایش انجام خواهد گرفت.

قالب های ایمیل می تواند با توجه به رنگ بندی وب سایت شما، ساختار قالب اختصاصی وب سایت و یا طرح دلخواه مورد نظر ایجاد شود.

.

طراحی CSS inline

با توجه به ساختار و ویژگی های قالب های ایمیل طراحی با روش نوشتن در خط کدهای css بهترین نتیجه ممکن را برای نمایش بهتر در سرویس های ایمیل مهیا خواهد کرد. ونون کلیه قالب های ایمیل را به روش inline css برای شما طراحی خواهد کرد.

.

طراحی ساختار با جدول!

باز هم برخلاف آنچه که در طراحی قالب های وب سایت ایجاد چهارچوب و ساختار قالب طبق متد روز باید با استفاده از css انجام شود در طراحی قالب های ایمیل برای سازگاری هرچه بهتر قالب ایمیل ساختار و چهارچوب ها با ایجاد جداول طراحی خواهند شد. طراحان حرفه ای قالب ایمیل به این نتیجه رسیده اند که سازگارترین قالب های ایمیل را باید با استفاده از جداول طراحی و ایجاد نمود.

.

عرض و ساختار مناسب

گسترش دهندگان وب ونون با توجه به استانداردهای طراحی قالب های ایمیل مراحل طراحی را انجام خواهد داد. استفاده از روش کدنویسی بر خط، ایجاد چهارچوب ها با جدول کشی و انتخاب عرض مناسب برای نمایش هرچه بهتر قالب ایمیل شما در همه سرویس های ارسال و دریافت ایمیل از مهم ترین فاکتورهای نمایش بهتر قالب ایمیل خواهد بود.

برای سفارش هر کدام از قالب ها ، کافی است بر روی عکس قالب کلیک کنید .

قیمت قالب ها 15 هزار تومان و یک بار خواهد بود.

در صورت درخواست قالب اختصاصی می توانید طرح قالب را به بخش طراحی و برنامه نویسی وب تیکت نمائید .

.

مشاهده نمونه کارها سفارش آنلاین