برای انتقال دامنه بین اکانت ها Directi میتوانید از آموزش زیر استفاده نمائید .

.

مراحل زیر را برای انتقال دامنه خود دنبال کنید:

1- با استفاده از راهنمای نحوه  دسترسی به دامنه ها، به بخش مدیریتی هر دامنه وارد شوید.

.

2- در صفحه کنترل پنل دامنه و از گزینه های بالای صفحه، گزینه Move Services را بیابید.

Move-Services

.

3- برای این انتقال لازم است Customer ID و User Name اکانت مقابل را داشته باشید تا با وارد کردن در صفحه Move Services قادر به انتقال دامنه باشید. سپس بر روی گزینه Move Services to New Customer Comtrol Panel کلیک نمایید.

Move-Services-2

.

4- در این مرحله لازم است مشخصات شخصی که تمایل به انتقال دامنه به آن را دارید، تایید فرمایید و در صورتی که آن مشخصات صحیح است، بر روی گزینه Confirm کلیک نمایید، در غیر این صورت بر روی گزینه No, I want to change the transferee کلیک کنید تا قادر به اعمال تغییرات باشید.

.

نکات قابل توجه :

1- توجه داشته باشید که در صورت تایید انتقال دامنه، دامنه از کنترل پنل و دسترس شما خارج شده و شما دیگر صاحب آن نخواهید بود. به این منظور در انتقال دامنه دقت کافی را مبذول فرمایید. در غیر این صورت شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.

.

2 چنانچه بر روی دامنه ای که تمایل دارید به پنل دیگری منتقل نمایید از سرویس های رایگان Direct I از جمله “DNS Management” یا “Privacy Protection” استفاده می نمایید، در زمان انتقال با خطا مواجه خواهید شد، بنابراین لازم است قبل از اقدام به انتقال، نسبت به غیر فعال سازی خصوصیت های رایگان فعال بر روی دامنه اقدام نمایید.اشتراک در شبکه هاي اجتماعي :

مطالب مرتبط با اين نوشته Related to this post