با سلام خدمت کاربران محترم سیماسایت

با توجه به دو قطعی گذشته در هفته سوم و چهارم تیرماه سرورهای شیکاگو با رنج آی پی ۱۹۲٫۲۰۸٫۱۸۹٫۱۲۸-۲۵۵ بابت آلوده بودن بعضی از سیستم عامل های کاربران ، ارسال اسپم و حمله DoS سرویس ها چند ساعتی از دسترس خارج بودند و چندین اخطار جدی از طرف دیتاسنتر مبنی بر عدم ادامه همکاری در مورد سرورها با ما دریافت شد.

اما با خرید سوییچ سخت افزاری Mikrotik جهت جلوگیری و DROP کردن پورت های ویروس و جلوگیری از ارسال Spam / DDOS توسط کاربران اقدام شد.

متاسفانه این امر کارساز نبوده و مجددا مجموعه ای از Abuse ها از طرف دیتاسنتر برای موضوعات مشابه دریافت شد.

در حال حاظر سرورهای اصلی شیکاگو Suspend شده توسط دیتاسنتر میباشند و ما برای بازگشایی مجدد و Re-Enable شدن سرورهای اصلی تلاش خود را میکنیم.

در مورد اینکه کاربران در مورد قطعی سرویس های تیکت ارسال میکنند و پاسخ ها با مدت زمان زیادی ارسال میشوند عذرخواهی میکنیم زیرا در مواقع که مشکلات بوجود می آیند حجم کاری بسیار بالاست و تمامی تیکت ها بر اساس فوریت در لیست پاسخگویی قرار خواهند گرفت.
* * * بروز رسانی رسانی :

با گذشت ۲۴ ساعت از این اتقاق در حال مذاکره با دیتاسنتر در مورد Re-Enable کردن مجدد تمامی سرورها هستیم , درصورتی که دیتاسنتر موافقت با این امر نکند مجبور به ستاپ مجدد سرویس ها در لوکیشن های دیگر یا برگشت وجه در بعضی کیس ها شویم.اشتراک در شبکه هاي اجتماعي :

مطالب مرتبط با اين نوشته Related to this post