اگر پس از ثبت دامنه های IR. تمایل به لغو درخواست ثبت خود را داشته باشید ابتدا باید بررسی کنید که مراحل ثبت و تایید دامنه توسط شرکت نیک تکمیل شده است یا خیر برای این منظور :

1- از طریق لینک زیر به سایت شرکت نیک مراجعه کنید https://www.nic.ir/Login سپس توسط نام کاربری و پسورد خود در سایت لاگین نمائید.

2- سپس از طریق منو سمت راست از قسمت میانبرها، دامنه مورد نظر را در فیلد مربوط به دامنه های من وارد نمایید و سپس Enter کنید.

simasite

چنانچه دامنه هنوز مورد تایید قرار نگرفته و در وضعیت”در انتظار تایید مدارک” و یا “در انتظار تایید توسط واحد ثبت” می باشد، می توانید به صورت زیردرخواست ثبت را لغو نمایید:

3- از طریق ناحیه کاربری خود یک درخواست با عنوان لغو سفارش دامنه مورد نظر به واحد فروش و مالی ارسال نمایید.با دریافت درخواست و لغو دامنه شما توسط واحد فروش و مالی ،مبلغ واریزی جهت ثبت دامنه، به حساب شما بازگشت داده میشود .

نکات قابل توجه :

1- چنانچه دامنه شما مورد تایید قرار گرفته و بصورت کامل به ثبت رسیده است، امکان حذف وجود دارد اما به هیچ وجه مبلغی توسط شرکت نیک بازگشت داده نشده و حتی هزینه ای نیز بایستی بعنوان کارمزد حذف،به شرکت نیک بپردازید.

2- همچنین درخواست حذف با ارسال مدارکی توسط مالک فعلی به شرکت نیک، همراه خواهد بود.

3- پس از لغو دامنه، نهایتا تا 24 ساعت آینده اجازه ثبت وجود ندارد و پس از اتمام این زمان ، دامنه برای ثبت عموم آزاد خواهد شد.اشتراک در شبکه هاي اجتماعي :

مطالب مرتبط با اين نوشته Related to this post