کارشناسان فنی شرکت سیمانت گستر آمادگی همکاری با شما در زمینه مدیریت سرورهای اختصاصی دارند . این همکاری می تواند از بررسی یک مشکل خاص تا مانیتورینگ یا مدیریت دائم سرورهای شما باشد. همچنین کارشناسان شرکت آماده ارائه مشاوره و راهنمایی برای راه اندازی و پیکربندی اولیه سرورهای شما را دارند.

برخی از خدماتی که در زمینه مدیریت سرورهای اختصاصی توسط سیماسایت ارائه می شود به شرح زیر است که لازم به ذکر است خدمات مدیریت سرور محدود به لیست زیر نمی باشد ، در صورتی که نیاز به سرویس خاصی دارید که در لیست زیر موجود نمی باشد لطفا با بخش فنی سیمانت گستر تماس بگیرید.

راه اندازی و پیکربندی سرورهای احتصاصی :

خدمات راه اندازی و پیکربندی شامل نصب سیستم عامل ، نصب و پیکربندی سرویس های مورد نیاز مانند ایمیل سرور ، DNS سرور ، وب سرور ، کنترل پنل و … می باشد. این خدمات توسط کارشناسان شرکت در سرورهای داخل و یا خارج از ایران قابل انجام است.

خدمات کنترل ، نظارت و پشتیبانی سرورهای اختصاصی :

این سرویس مناسب برای عزیزانی است که دارای مشتری می باشند و نیاز به پشتیبان فنی برای پاسخگویی به مشتریان خود دارند ، کارشناسان فنی شرکت تمام امور فنی سرورهای شما اعم از تعمیر ، نظارت ، پاسخ به سوالات فنی مشتریان و حتی آموزش را برعهده می گیرد. هزینه سرویس کنترل ، نظارت و پشتیبانی سرورهای اختصاصی ، با توجه به تعداد سرورها ، سیستم عامل سرورها ، کنترل پنل و تعداد مشتریان متغیر می باشد .

خدمات رفع مشکل سرورهای اختصاصی :

زمانی که مشکل خاصی در سیستم شما وجود دارد که تیم فنی شما زمان و یا تجربه کافی را برای رسیدگی به این موضوع ندارد می توانید از کارشناسان فنی سیماسایت برای بررسی مشکل استفاده نمایید. مشکلاتی از قبیل نقص در کارکرد سیستم عامل و یا سرویس های مورد استفاده مانند وب سرور ، کنترل پنل مورد استفاده ، مشکلات امنیتی ، حملات DOS و … در حوزه این سرویس قرار می گیرند.

هزینه سرویس رفع مشکل سرورهای اختصاصی ، به مشکل مورد نظر ، سیستم عامل و زمان مورد نیاز برای رفع مشکل بستگی دارد.

برخی از سیستم عامل ها و کنترل پنل‌های مورد پشتیبانی :

  • – انواع نسخه های سرور از توزیع های مختلف لینوکس (مانند CentOS ، Redhat Linux Enterprise ، Debian و Ubuntu Server)
  • – انواع نسخه های سیستم عامل های خانواده یونیکس شامل FreeBSD و OpenBSD
  • – انواع سیستم عامل های خانواده ویندوز اعم از نسخه های مختلف Windows 2003 و Windows2008
  • – سیستم های ایمیل شامل : Qmail ، Exim ، MailEnable ، Imail
  • – سیستم های DNS شامل : Bind ، MSDNS
  • – سیستم های وب شامل : Apache و IIS
  • – کنترل پنل های هاستینگ شامل : Hosting Controller،Helm،Cpanel/WHM،CWIpanel،dotnetpanel،Ensim،Plesk و Directadmin