سرور اختصاصی ، برای مالکان وب سایت‌های پر بازدید ، افراد ، موسسات و سازمان هایی که نیاز به اطمینان از امنیت اطلاعات خود دارند و یا افرادی که نیاز به نصب برنامه‌های خاص دارند گزینه‌ی مناسبی می‌باشد. برای نگهداری یک سرور اختصاصی ، لزوماً باید دارای دانش فنی مرتبط با امور شبکه و نگهداری سرور بود ، اما با اجاره یک سرور اختصاصی مدیریت شده در سیماسایت ، شما بدون داشتن دانش فنی خاص از تمام مزایای آن برخوردار خواهید شد.

برخی خصوصیات حایز اهمیت سرور اختصاصی (Dedicated Server) ، عبارت است از امنیت بیشتر ، دسترسی کامل به تمام منابع سیستم ، دسترسی سطح بالا (root یا Administrator) به سرور ، تسلط و کنترل کامل بر روی سرور ، فضای نگهداری بالا و پشتیبانی از وب‌سایت‌های پر بازدید. بهره‌مندی از این ویژگی ها سبب شده تا بسیاری از سازمان ها داشتن سرور اختصاصی را در یک دیتاسنتر مورد اعتماد ، مناسب و به صرفه دانسته و از این سرویس استفاده نمایند.

» بدست آوردن امکانات کنترلی قویتر :

– دستیابی به سرعت بالاتر : بعلت عدم وجود سایتی بجز سایت و یا سایتهای مورد نظر مالک، سرعت پروسس سرور اختصاصی با توجه به حذف پروسسهای مربوط به سایر استفاده کنندگان بالاتر خواهد بود. همچنین سرعت تبادل اطلاعات با سرور به همین دلیل افزایش خواهد یافت.

– دستیابی به فضای بیشتر : حداقل فضای ارائه شده در سرورهای ما 250 گیگابایت می باشد که در مقایسه با فضای در اختیار، در یک سرویس میزبانی معمولی حدود 1000 برابر بیشتر خواهد بود. در اختیار داشتن این حجم از فضا امکان انجام عملیاتی مانند آرشیو فایلهای یک سازمان، ارائه سرویس ایمیل رایگان در سایتهای عمومی و غیره را فراهم می آورد.همچنین با مبلغ اندکی هارد را میتوان به فضای بالائی ارتقاع داد.

– دستیابی به امنیت بالاتر : استفاده از سرورهای اختصاصی برای سازمانهایی که ذخیره سازی عملیات مالی و یا اطلاعات خبری ویژه روی آنها مبادله می شود ضروری است ، زیرا بعلت وجود سطوح دسترسی فراوان روی سرورهای غیراختصاصی ، استفاده از آنها در این موارد بسیار غیر اصولی است.

» معرفی مختصر دیتاسنترها :

شرکت سیمانت گستر توانایی ارائه سرور اختصاصی در تمام دیتا سنترهای جهان با قیمت فوق العاده و امکانات و کیفیت سخت افزاری عالی به مشتریان خود دارد.

این دیتاسنتر کانادایی است . شبکه و سرورهای آنها از کیفیت بالایی برخوردار است . از ویژگی خوب این دیتاسنتر دادن Remote reboot port رایگان می باشد که ریستارت سرور از راه دور بصورت رایگان در اختیار خودتان باشد .

این دیتاسنتر در آمریکا قرار دارد . دارای سرویس ها با قیمت مناسب است و از کیفیت و پشتیبانی قابل قبولی برخوردار است . ارایه دهنده لایسنس داخلی سی پنل (Internal License) است که موجب می شود قیمت سی پنل در این دیتاسنتر بسیار مناسب باشد .

این دیتاسنتر در آمریکا قرار دارد که به موجب اینکه صاحب آن یک فرد ایرانی است ، بسیاری از شرکت های ایرانی از این مکان سرور خریداری می کنند.

یک دیتاسنتر آمریکایی که دارای پشتیبانی و کیفیت بسیار بالایی است. این دیتاسنتر پنل های مخصوص VPS را برای اشخاصی که قصد ارائه سرورهای مجازی دارند نصب و راه اندازی می کند .

یکی از دیتاسنترهای خوب کانادا است. از ویژگی های آن ارایه سرور با پهنای باند نامحدود می باشد! این دیتاسنتر در سرورهای ارائه شده دسترسی KVM می دهند تا درصوردت بروز مشکل خود آن را برطرف نمایید. KVM برای اشخاص با دانش فنی یک حسن ویژه محسوب می شود. که در اکثر دیتاسنترها رایگان نمی باشد.

دیتاسنتر در آمریکا قرار دهد . کیفیت سرورها و شبکه آنها بسیار خوب است.

این دیتاسنتر در آمریکا قرار دارد . دارای کیفیت و سرویس دهی خوب و پشتیبانی قابل قبولی است .

این دیتاسنتر هر نوع سروری را با خواست شما پیکربندی می کند. همچنین برای افزایش حافظه و هارد دیسک سرور هزینه یکبار (One time fee) دریافت می کنند و برای تمدید سرور فقط هزینه اولیه گرفته می شود. در این صورت شما می توانید سرورهای با حافظه و هارد دیسک بسیار بزرگ را با قیمت مناسب در داشته باشید.

یکی از دیتاسنترهای خوب آمریکا است که با نصب فایروال قوی و مدیریت سرور برای مشتریانی که سرورشان دچار حملات شدید و DDOS می شود ، مقاوم می نماید. این دیتاسنتر از پشتیبانی خوبی بر خوردار است.

یکی از دیتاسنترهای مطرح آلمان است که سرورهای پرسرعت با قیمت مناسب ارایه می دهد .

این دیتاسنتر در آمریکا قرار دهد و کیفیت سرورها و شبکه آنها بسیار خوب است .

» مشخصات و لیست قیمت ها :

با توجه به توضیحات مختصر ارائه شده جهت مشاهده لیست قیمت و مشخصات سخت افزاری سرورها لطفا دیتاسنتر مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
در صورتی که دیتاسنتر مورد نظر شما در لیست موجود نیست لطفا با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

دیتاسنتر :
 • انتخاب کنید
  • شرکت iWeb  کـانادا
  • شرکت Burst NET  آمریـکا
  • شرکت xlHost  آمریـکا
  • شرکت Lime Stone  آمریـکا
  • شرکت eSecure Data  کـانادا

 

جهت مشاهده لیست مشخصات و قیمت سرورها ، لطفا دیتا سنتر مورد نظر را انتخاب نمایید

» موارد قابل ذکر :

 • - زمان تحویل سرورهای اختصاصی با توجه به دیتاسنتر متغییر است.
 • - پشتیبانی 24 ساعته سرورهای اختصاصی توسط شرکت سیما نت گستر انجام می شود.