برای اتصال نمایندگی دامنه خود به سیستم WHMCS و ثبت خودکار دامنه مراحل زیر را با دقت و به ترتیب انجام دهید:

sng.co.ir

1- پس از لاگین به WHMCS از طریق منوهای ناوبری به زیر منوی تنظیمات > محصولات و از آن جا بر روی ثبت کننده های دامنه کلیک کنید

domain-registrar

sng.co.ir

ماژول ResellerClub را فعال کنید سپس بر روی پیکربندی کلیک نمائید .

سپس باید مطابق عکس زیر ResellerID و API Key اکانت نمایندگی خود را وارد نمایید.

resellerclub

sng.co.ir

نکته 1 – در صورتی که قصد تست سیستم پیش از نهایی سازی تغییرات دارید، گزینه Test Mode را انتخاب و در غیر اینصورت آنرا غیر فعال نمایید.

نکته 2 – برای پیدا کردن Reseller ID خود باید از طریق ایمیل و نام کاربری خود به اکانت نمایندگی دامنه خود لاگین نمائید سپس از زیر منوی آیکن آدمک گزینه Manage Profile را انتخاب کنید .

reseller-id

sng.co.ir

نکته 3 – برای دریافت API Key از زیر منوی Setting بر روی API کلیک نمائید.

api-key

sng.co.ir

2- اکنون باید پسوند های دامنه خود اضافه و ماژول مورد نظر را برای ثبت خودکار آن ها اضافه نمائید . برای این منظور از زیر منوی تنظیمات – محصولات بر روی قیمت های دامنه کلیک نمائید. دامنه های مورد نظر خود را اضافه کرده قیمت های آن ها را وارد نمائید سپس از قسمت ثبت اتوماتیک ماژول ResellerClub را انتخاب کنید.

sng.co.ir

3- دوباره به پنل نمایندگی دامنه خود رفته و از قسمت Settings بر روی API کلیک نمائید و در قسمت Whitelist your IP Addresses نسبت به وارد نمودن IP سروری که سیستم WHMCS بر روی آن نصب است اقدام فرمائید . (با انجام این کار تنها به IP ثبت شده در این قسمت اجازه دسترسی به اکانت نمایندگی دامنه خود را می دهید )اشتراک در شبکه هاي اجتماعي :

مطالب مرتبط با اين نوشته Related to this post