شرکت سیما نت گستر به مدیریت آقای محمد مرادپور در سال 1391 به شماره ثبت 33758 در با هدف ارتقای خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات و گسترش بسترهای ارتباطی مدرن سرویس های اینترنتی برای هم میهنان عزیزمان ایران تحت مسئولیت محدود به ثبت رسید.

سیما نت در ارائه خدمات هاستینگ سعی بر این نموده است تا سرویسی با بالاترین سرعت و امنیت (پروتکل SSL برای ورود به سی پنل ) و بیشترین امکانات و بدون قطعی را در کنار قیمت های عادلانه در اختیار مشتریان خود قرار دهد .

متخصصین با تجربه ما، با کمال افتخار شما را تا رسیدن به اهدافتان همراهی نموده، و با استفاده از سرورهای فوق سریع و مدرن، در بزرگترین Datacenter های آمریکا و اروپا، یکی از پایدارترین و سریعترین Host ها را برای شما به ارمغان می آورند. بدون شک شما نیز می توانید، با پیوستن به جمع مشتریان گرامی ما، نهایت کیفیت و سرعت را تجربه نمایید.

 

کلیه سرویسهای میزبانی وب (Web Hosting) این شرکت، بر روی سرورهای پرسرعت وبا اتصال چندین خط فیبر نوری، ارائه میگردد.

تمامی سرورها از طریق چندین خط داده فیبر نوری، با ظرفیت انتقال حداقل 10 Gb درثانیه به شبکه کلی Internet متصل هستند و در آمریکا و آلمان مستقر می باشند . در حال حاضر حداقل مشخصات سرورهای موجود Quad Core 9.6 Ghz همراه با 8Gb Ram می باشد، تا ما بتوانیم به بهترین صورت به مشتریانمان خدمات ارائه نمائیم وهمینطور تمامی سرورها از بالاترین سرعت و قدرت برای سرویس دهی برخوردار باشند.

برخی ویژگی های متمایز سیما نت :

1- کیفیت بالای سرویس ها و خدمات ارائه شده هاستینگ، سرورهای مجازی و سرورهای اختصاصی و ثبت دامنه

2- سرویس دهی آنلاین و پشتیبانی فنی، سریع و قابل قبول.

3- هزینه های متعادل خدمات نسبت به سایر سرویس دهندگان.

4- ارائه سرویس های بروز و خدمات متنوع و گسترده.

5- جذب و خدمات دهی به مشتریان متعدد از سراسر کشور.