خدمات میزبانی وب سیما نت بر روی سرورهای امن لینوکس و ویندوز ، با پهنای وسیع در پیشرفته ترین مراکز دیتا ، ارایه می شوند. سرورهای میزبانی وب سیما نت ، مجهز به سخت افزارها و وب سرورهای قدرتمند لایت اسپید مطالبق با استاندارد های روز می باشد.

» هفت روز گارانتی بازگشت وجه :

خدمات میزبانی simanet برای بیشترین آپ تایم ممکن طراحی شده است ، استفاده از شبکه های ذخیره سازی غیر متمرکز و تعدد شبکه ها احتمال داون تایم سرورهای سیماسایت را به شدت کاهش داده است . با این وجود یک گارانتی بازگشت وجه هفت روزه نیز برای مشتریان محترم در نظر گرفته شده است که در صورت عدم رضایت از خدمات به هر دلیل با ارسال یک تیکت به بخش پشتیبانی مبنی بر لغو سرویس خریداری شده به همراه علت نارضایتی در اولین فرصت وجه پرداخت شده تماماً به حساب شما واریز خواهد شد .

» امنیت بالا :

برقراری امنیت وب سرورها همیشه یک دغدغه بزرگ بوده است . سرورهای میزبانی سیمانت بر پایه امنیت طرح ریزی شده اند و با گسترش راه حل های هیبیرید امنیت دو چندان شبکه های مجازی سیما نت را به همراه دارند .

» پشتیبانی :

در حال حاضر کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به کاربران می باشد.

مشتریان محترم می توانند سوالات و مشکلات خود را توسط سیستم تیکتینگ، تلفن و ایمیل با پشتیبانان مطرح نمایند. علاوه بر این ، همه مشتریان از تمام رویدادهای حساب خود توسط پیامک مطلع می شوند.

خرید هاست لینوکس,domain,هاست ارزان,هاست لینوکس,host,خرید هاستینگ, simanet,خرید دامنه,خرید هاست,سیما نت, سفارش هاست,سیمانت